INSTRUKCJA oraz LISTA PARTNERÓW

edycja zimowa 20201. Wyszukujecie w udostępnionej poniżej liście swoje imię i nazwisko oraz partnera/ partnerów oznaczonego tym samym kolorem (nad/ pod Wami).

2. Zapoznajcie się z regulaminem ( znajdziecie go w plikach)

3. Dobrą praktyką jest skontaktowanie się ze swoim kartkowym partnerem  ustalcie czy wysyłacie kartki tradycyjne bożonarodzeniowe, zimowe czy elektroniczne. Ustalcie, czy wysyłacie do siebie list klasowy, w którym możecie opisać swoją grupę i jak spędziliście czas, w trakcie szykowania Kartek z Iskierkami Emocji.

4. Przygotowujecie ze swoją klasą kartki świąteczne dla partnerskiej grupy- ilość dzieci jest zaznaczona czerwoną czcionką (na nią zwróćcie szczególną uwagę, żeby nikt nie pozostał bez Kartki z Iskierkami). Wysyłacie je jedną paczką do partnera, bądź w ustalonej przez Was formie elektronicznej.

5. W trakcie tworzenia kartek, robimy kilka zdjęć i wrzucamy proces tworzenia tutaj na grupę. Możecie również poprosić rodziców dzieci o przesłanie kilku zdjęć. Miło będzie, gdy każdy z Nas opisze w kilku zdaniach swoje odczucia, które towarzyszyły nam w tym dniu.

6. Czekamy na kartki świąteczne od Naszego partnera 🙂

7. Po wykonaniu zadań czekamy na certyfikat  !

8. Zgody na fotografowanie- jeśli jesteście uczestnikiem projektu Emocja, nie musicie ich dodatkowo tworzyć. Jeśli nie– zgodnie z wytycznymi w Waszej placówce tworzycie samodzielnie taką zgodę.

9. Termin rozliczenia: do 31 stycznia. 1 lutego wysyłam certyfikaty na Wasze skrzynki 🙂

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s