Regulamin Kartek z Iskierkami Emocji

Regulamin Kartek z Iskierkami Emocji- edycja wiosenna 2020

Kochani, aby współpraca podczas edycji wiosennej Kartek z iskierkami emocji- przebiegała sprawnie i bez zastrzeżeń, przygotowałam regulamin.  Oto dziewięć najważniejszych punktów:

1. Korespondencja odbywa się w języku polskim.

2. Motyw przewodni KARTEK Z ISKIERKAMI EMOCJI- to Wielkanoc, wiosna. Proszę, aby trzymać się ustalonego tematu.

3. W każdej grupce jest szkoła polonijna bądź placówka oświatowa z Polski, do której wysyłajmy kartki. Wszystkie kartki wykonane przez dzieci wkładamy do jednej zbiorczej koperty i wysyłamy na adres placówki bądź opiekuna. Nie prosimy uczniów o ich adresy prywatne.

4. Opiekun nadzoruje tworzenie kartek w szkole. Jest to proces kreatywnego i twórczego działania naszych podopiecznych. Zadbajmy o materiały i artykuły piśmiennicze.

5. Wygląd kartek nie jest narzucona odgórnie. Liczy się przekaz motywu, dobra zabawa podczas ich tworzenia oraz ciągłość w korespondencji. Opiekunowie dbają o jakość, poprawność, stylistykę, estetykę i poprawność prac pisemnych.

6. Opiekun każdej placówki proszony jest o zrobienie minimum 10 zdjęć (czytelnych, ostrych, dobrej jakości) podczas tworzenia KARTEK Z EMOCJAMI . Pamiętajmy, aby nie fotografować twarzy dzieci bez wcześniejszej zgody rodziców.

Fotografie wstawiamy w grupie facebookowej „Kartki z iskierkami emocji – wymiana kartek świątecznych” do 20 kwietnia 2020. Będą one opublikowane w artykułach dotyczących projektu.

7. Opiekunowie placówek mogą (powinni) dzielić się kolejnymi etapami pisania listów na swoich profilach społecznościowych.

Wymagane jest otagowanie wpisów #IskierkiEmocji #MarzenaDziadkowiec oraz umieszczenie odznaki projektu. (proszę również o oznaczenie mnie z imienia i nazwiska w poście, wtedy „wyskoczy” mi powiadomienie i będę mogła zareagować.

8. Placówki biorące udział w projekcie edukacyjnym Każdy z Nas jest inny,równy i wyjątkowy- mają pierwszeństwo podczas rekrutacji.

9. Pomysłodawcą projektu jest Marzena Dziadkowiec, współtwórcą jest Krystyna Grzegrzółka.

10.Miejscem publikacji są grupy i fanpage projektu.

11. Wykonawcą kartek są szkoły polonijne i placówki oświatowe z Polski.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s